Росія збирається використати викрадений корабель ВМС України

  9 Лютого, 2016 15:37
  Більшість українських кораблів продовжують перебувати в анексованому Росією Криму.
  Фото: Думская
  "Костянтин Ольшанський" після фарбування

  В Криму російські військові ремонтують, викрадений у ВМС України великий десантний корабель "Костянтин Ольшанський", який вони планують використати. Про це повідомила "Думская" з посиланням на джерела в Генштабі ЗСУ.

  В Генштабі розповіли, що Чорноморський флот РФ замість повернення корабля Україні, перефарбував його, проводить активний ремонт та сформував нову команду.

  Щодо ремонту, в Генштабі ЗСУ розповіли, що на "Костянтині Ольшанському" ремонтують два дизельних двигуни, один з яких не працював ще до окупації Криму, а другий пошкодили члени екіпажу.

  Українські військові вважають, що ВМФ РФ не вистачає бойових кораблів для доставки вантажів, солдатів та обладнання до Сирії. Зазначимо, що попри приналежність корабля до ВМС України, росіяни можуть замаскувати його під свій десантний корабель, щоб направити на Близький Схід.

  Нагадаємо, що корабель "Костянтин Ольшанський" був побудований в 1985 року в польському Гданську. Корабель призначений для десантування морської піхоти, танків та іншої бойової техніки.

  Теги : Крим Росія ВМС чорноморський флот
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів