Росія практично не має шансів відсудити "борг Януковича" - ЗМІ

  22 Грудня, 2015 13:59
  На думку іноземних експертів, суд може не задовольнити позов РФ, якщо буде встановлена підготовка Путіним анексії Криму до моменту видачі кредиту.
  Фото з відкритих джерел

  Суд може не задовольнити позов Росії до України щодо "боргу Януковича", якщо буде встановлено, що Путін готував анексію Криму до моменту видачі кредиту.

  Таку думку в інтерв'ю  іноземним ЗМІ висловив професор права в Duke University Міту Гулаті.

  Крім того, інші експерти також вважають, що практично стягнути "борг Януковича" з України буде непросто, навіть якщо арбітраж винесе рішення на користь Москви, та разом з тим, на думку фахівців, Росія спробує взяти контроль над українським майном за кордоном через судові процеси в конкретних країнах.

  При цьому колишній посол США в Україні, експерт впливового аналітичного центру Brookings Institution Стівен Пайфер,  висловивши сумнів у тому, що Україна повинна щось повертати Росії, враховуючи анексію Криму і агресію на Донбасі, вважає, що дефолт України за боргом перед Росією не призведе до припинення програми МВФ.

  Як відомо, уряд увів мораторій на виплату так званого "боргу Януковича" перед Росією у 3 млрд 582 млн дол.

  НагадаємоРосія заявила, що подасть до суду через український держборг відразу після закінчення десятиденного терміну від дати погашення платежу.

  Теги : Росія МВФ дефолт Україна іноземні експерти "борг Януковича"
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів