Росія хоче "забракувати" й польську пісню на Євробачення

  11 Березня, 2016 12:29
  Росіянам здається, що польська композиція занадто схожа на пісню улюбленого гурту Путіна "Любе".
  Польський співак Міхал Шпак, який поїде на Євробачення
  Польський співак Міхал Шпак, який поїде на Євробачення

  Росіянам бачиться плагіат у пісні, з якою польський співак Міхал Шпак поїде на Євробачення через два місяці. На їхню думку, польська композиція занадто схожа на пісню російського гурту "Любе".

  Тим часом, у Польщі цією "проблемою" вже займаються юристи, повідомляє "Польське Радіо".

  Вони мають з’ясувати, чи є пісня Міхала Шпака "Colour of your life" плагіатом на гімн російських спецслужб під назвою "Давай за…" російського гурту "Любе". А як відомо,  він є улюбленим колективом Владіміра Путіна.

  Менеджер польського співака не бачить у пісні свого підопічного плагіату, однак чекає офіційного висновку юристів. Саме вони мають поставити крапку в цьому питанні, щоб уникнути скандалу та можливої дискваліфікації польського співака.

  Нагадаємо, Росія мала претензії і до виступу на Євробаченні української співачки Джамали з піснею "1944". Держдума РФ вимагала не допускати Джамалу на конкурс через нібито "політичний виступ". Однак організатори Євробачення стали на захист української співачки.

  Що ж до ситуації з польським виконавцем, для власного порівняння щодо наявності/ненаявності "плагіату" публікуємо російську і польську композиції. 

  Теги : Росія Польща Євробачення плагіат
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів