Родини Героїв "Небесної Сотні" вимагають від Луценка не ліквідовувати, а підсилити Департамент спецрозслідувань

  25 Червня, 2018 14:14
  Активісти сприймають наміри ліквідувати департамент як згортання розслідування справ Майдану.

  Представники громадської організації "Родина Героїв "Небесної Сотні" вимагають від Генпрокурора України Юрія Луценко не ліквідовувати і не реорганізовувати Департамент спеціальних розслідувань ГПУ, який розслідує справи Майдану.

  Про це йдеться у відкритому листі організації до Луценка, який розміщений на сайті ГО.

  "Ми розцінюємо цей крок, як згортання розслідування справ Майдану і залишення напризволяще справ, які вже передані до суду, – говориться в листі. – Ми просимо не маніпулювати громадською думкою і не поширювати від імені Генеральної прокуратури неправдиві відомості про начебто обумовленість законодавчими змінами запланованої "реорганізації". З моменту створення департаменту наказом цього ж Генерального прокурора в 2016-му році таких змін в законодавстві не відбувалося".

  На думку активістів, мета запланованих змін – позбавитись незручного керівника департаменту Сергія Горбатюка, незручних слідчих і прокурорів та в ручному режимі керувати справами, які представляють інтерес для керівництва ГПУ.

  Серед зазначених в листі вимог "Родини Героїв "Небесної сотні" – підсилення Департаменту спецрозслідувань, збільшення кількості слідчих і процесуальних керівників.

  Нагадаємо, про наміри Луценка ліквідувати Департамент спецрозслідувань ГПУ повідомив нардеп від БПП Мустафа Найєм.  

  Згодом прес-секретар Генпрокурора Лариса Сарган заявила, що департамент не ліквідують, а лише трансформують  у слідче управління.

  А Сергій Горбатюк, який наразі очолює Департамент спецрозслідувань ГПУ, відмітив, що не збирається подавати у  відставку.

  Теги : Юрій Луценко Небесна Сотня сергій горбатюк Департамент спецрозслідувань
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів