Робітники кондитерської фабрики проти бандитів Пашинського

  5 Сiчня, 2016 16:23
  Працівники житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" не пускають на своє підприємство самозваного "директора" Олександра Рогаля, який намагався проникнути на фабрику у супроводі "тітушок".
  Працівники фабрики
  Працівники фабрики "ЖЛ" обурюються заявам псевдодиректора Рогаля (на першому плані)

  Після нічного бандитського нападу на житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ" в ніч з 4 на 5 січня на її територію намагався проникнути організатор цього нападу Олександр Рогаль. Він є людиною нардепа Сергія Пашинського та бере участь у багатьох його сумнівних оборудках. Раніше повідомлялось, що під час нічного нападу на фабрику правоохоронцями затримано керівника групи бойовиків – Сергія Гринчука, помічника депутата Пашинського.  Рогаль намагався пройти на підприємство з групою "тітушок". Серед них працівники фабрики впізнали злочинців, які захопили підприємство 30 грудня і були видворені з фабрики зусиллями трудового колективу вранці 3 січня. Робітниці фабрики просили співробітників поліції затримати бандитів та захистити їх.

  Сам же Рогаль стверджував, що це "нова охорона" підприємства. Відео яскраво демонструє рівень недовіри трудового колективу до Рогаля та підтримку з боку робітників нинішнього керівництва фабрики – директора Тетяни Горобець та власника підприємства Ігоря Бойка.

  "Ми працюємо при Бойку, нас все влаштовує. Ми маємо роботу, маємо зарплатню. Чого ви сюди прийшли? Ми вас не знаємо! Ви прийшли знищити нас?" – запитує один з працівників фабрики у самозванця Рогаля. Тому явно немає що на це відповісти.

  Інша жінка скаржиться, що її сина, інженера з якості на нічній зміні мало не вбили тітушки Пашинського, якими керував Рогаль. Сам він навіть не знає, як працює фабрика і що таке нічні зміни, оскільки запитав: "А що ваш син робив на фабриці вночі?". Це не дивно, адже пан Рогаль став "директором" у результаті вчинення низки злочинних дій, за якими зараз відкрито кримінальні справи та ведеться розслідування.

  Скандуючи "Рогаль геть!", "Тітушки геть!" працівники фабрики виштовхують з території підприємства "тітушок" та директора-афериста. 

  Як повідомлялось, поліція затримала понад 130 бандитів, які сьогодні вночі вдерлися на територію кондитерської фабрики зі зброєю. У результаті нападу багато поранених серед співробітників Житомирської кондфабрики, в тому числі двоє з вогнепальними пораненнями.

  Теги : сергій пашинський тітушки житомир «ЖЛ» бандити
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів