Рівень бідності в Україні зріс майже до 30%

  13 Вересня, 2018 09:54
  Найбільше від економічної напруги потерпають багатодітні сім’ї, пенсіонери та жителі сіл.

  Показники бідності в Україні за відносними критеріями демонструють тенденції до зростання. За підсумками 2017 року рівень бідності збільшився до 27%.

  Про це йдеться у повідомленні Рахункової палати України.

  Зазначається, що найбільше населення України потерпало від неможливості дозволити собі неочікувані необхідні витрати за рахунок власних ресурсів. Значення цього показника в Україні було в 1,6 раза вищим, ніж у країнах ЄС (60% проти 36% у країнах ЄС).

  Найбільше від економічної напруги потерпали багатодітні сім’ї, пенсіонери та жителі сіл.

  Переважна більшість українців не могли дозволити собі здійснювати непередбачені витрати, більш як половина не мали можливості відпочивати разом з родиною принаймні упродовж одного тижня на рік.

  Третьою за поширеністю проблемою населення України є недоступність якісних послуг охорони здоров’я. Так, 31,7% населення не мали коштів для купівлі призначених ліків та медичного приладдя, а 30% – для оплати послуг лікаря й лікування в стаціонарі без проведення хірургічної операції.

  Нагадаємо, у Світовому банку констатували, що рівень бідності в Україні за останні п’ять років зріс на 10%, за межею бідності перебуває 25% населення.

  Теги : обсяг доходів Рахункова палата витрати рівень бідності
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів