Рейдери, які атакують фабрику "ЖЛ", використовують документи зниклої людини

  2 Лютого, 2016 16:04
  Рейдерська група депутата Пашинського та його партнера Тищенка для захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" використовує документи зниклої безвісти пенсіонерки.

  Житомирська пенсіонерка Ніна Грущак, яка начебто судиться з Житомирською кондитерською фабрикою "ЖЛ", безслідно зникла ще до Нового року. Жінку вже давно не бачив ніхто з сусідів. Тим часом адвокати, які її представляють, стверджують, що Грущак перебуває на лікуванні.  Водночас, адвокати відмовляються надавати пояснення, хто саме оплачує їхні недешеві послуги. Однак навряд чи пенсіонерка з Житомира, яка не має інших джерел доходів, окрім пенсії, у змозі оплатити чотирьох висококваліфікованих адвокатів, година роботи яких коштує понад 300 євро.

  Також адвокати не називають причин, з яких Ніна Грущак особисто не відвідує судові засідання, що нібито нею ж ініційовані. Сусіди пенсіонерки занепокоєні її зникненням та запевняють, що нічого не знають про участь Грущак у резонансних судах.

  Тим часом дорогі адвокати від імені зниклої людини виграють всі судові справи та виключають кондитерську фабрику ТДВ "ЖЛ" з Державного реєстру юридичних осіб. А також в незаконний спосіб змінюють керівництво фабрики.

  На думку юристів, все це дуже схоже на кримінальну схему 90-х років, коли від імені зниклої безвісти людини за довіреністю злочинці здійснювали незаконні оборудки. Правники побоюються, що жінки вже може не бути серед живих.

  Такі побоювання видаються цілком виправданими з огляду на участь в рейдерському захопленні ТДВ "ЖЛ" кримінального авторитета Саші Кота. Його підозрюють у зникненні юриста кондитерської фабрики Олександра Петренка. Після чисельних погроз від Кота та вимог надати певні документи підприємства, Петренко зник так само безслідно, як і Ніна Грущак. Поліція не може знайти його слідів вже майже рік.

  Нагадаємо, реалізацію схеми рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" було розпочато ще в листопаді минулого року. На новорічні свята фабрика зазнала нападу озброєних "тітушок", що завдало підприємству значних збитків. Головним замовником вказаних протизаконних дій менеджмент ТДВ "ЖЛ" називає народного депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського.

  Теги : сергій пашинський сергій тищенко рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів