Рейдери спільно з поліцією захопили мережу магазинів Symbol

  25 Сiчня, 2016 18:07
  15 січня у Харкові, Одесі, Києві та Дніпропетровську відбулось рейдерське захоплення магазинів модного одягу Symbol, в якому брала участь Нацполіція.
  Фото з відкритих джерел

  15 січня відбулось одночасне рейдерське захоплення магазинів модного одягу Symbol у Харкові, Одесі, Києві та Дніпропетровську із залученням сил Національної поліції та невідомих громадян у військовій формі, озброєних автоматами.  Про це заявила журналістам адвокат мережі Ганна Пономаренко.

  "Заблокувавши всі входи і виходи в приміщення магазинів, представники поліції і озброєні невідомі молодики оголосили про проведення обшуків та вилучення всього товару і фінансово-господарських документів. Не дочекавшись власників приміщень та адвокатів, ламаючи замки і погрожуючи людям зброєю, вони проникали в приміщення магазинів", – йдеться в заяві.

  За словами Пономаренко, у Харкові та Одесі правоохоронці, прибувши на місця проведення "обшуків" із заздалегідь підготовленими "понятими", серед яких були самі ж співробітники поліції, зламали двері, використавши лом, електропилку та відмички.

  Все, що відбувається, може свідчити про масове рейдерське захоплення відомих магазинів модного одягу. Наразі приміщення магазинів не лише закриті та опечатані, а й постійно охороняються співробітниками Нацполіціі і озброєними людьми, які не називаються, але приїжджають на автомобілях прикордонслужби. Всередину не пускають ані персонал магазинів, ані власників приміщень, а іноді навіть і адвокатів", – наголосила Пономаренко.

  Вона зазначила: слідчі дії проводять співробітники Головного слідчого управління Нацполіціі за рішенням одного й того ж слідчого судді Печерського районного суду Києва, а процесуальне керівництво здійснює Генеральна прокуратура України.

  Як вдалося з'ясувати, Нацполіція якимось чином отримала доступ до кримінальної справи, раніше припиненою слідчими органами Державної фіскальної служби України, які рік тому також незаконно вилучали товар у всіх магазинах, а через 2 місяці повернули все власникам і припинили справу у зв'язку з відсутністю складу злочину.

  Крім того, стало відомо, що в ході проведення "обшуків" були допущені серйозні правопорушення – щоб залякати продавців магазинів, до них не допускали адвокатів.

  Також в ході операції правоохоронці вилучали товар та особисті речі співробітників магазинів, мобільні телефони, а не фінансово-господарську документацію, як було вказано у визначенні Печерського райсуду.

  Разом з тим, за словами Пономаренко, у Харкові 15 січня все почалося з викрадення правоохоронними органами співробітника одного з магазинів Symbol. В журналі реєстрації відвідувачів управління Національної Поліції нібито не було зареєстровано вказану особу, примусово вивезену та утримувану там протягом тривалого часу. Водночас, за даними СБУ, заява про викрадення людини зареєстрована в ЄРДР.

  Разом з тим, власники магазинів Symbol заявляють, що будуть всіма законними методами захищати своїх співробітників, своє майно і порушені права. Зокрема, вони мають намір оскаржити в суді новостворену Генеральною прокуратурою справу і незаконні дії Нацполіціі.

  Теги : Харків ГПУ дніпропетровськ Київ Одеса національна поліція магазин рейдерське захоплення
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів