Рейдери продовжують розкрадати Житомирську кондитерську фабрику

  26 Лютого, 2016 16:11
  При цьому, заручниками ситуації стають звичайні працівники.

  Керівництво Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ", яку ще в листопаді викинули з Держреєстру в рейдерський спосіб, заспокоює працівників та обіцяє законно відновити свою роботу. Попри повну зупинку діяльності, зарплати людям виплачуються.  Проте зараз фабрику окупувало фіктивне ЗАТ "Житомирські ласощі", яке рейдери незаконно відновили в реєстрі. Псевдокерівництво наймає працівників та намагається запустити виробництво, не маючи на те юридичних підстав.

  "Такої форми власності як закрите акціонерне товариство зараз в Україні немає. І фактично така юридична особа не є правосуб’єктною. Вона не може укладати угоди, виступати стороною в договорах, наймати працівників і т.д." – пояснює адвокат Андрій Левковець.

  Так званий директор ЗАТ Олександр Рогаль теж розгулює з фактично підробленими документами. Він демонструє витяг з реєстру на майно фабрики, отриманий злочинним шляхом.

  Заручниками цієї ситуації стали звичайні працівники, яких найняли або "переманили" з ТДВ "ЖЛ" на ЗАТ "Житомирські ласощі". Людям не пояснюють юридичних тонкощів, однак запевняють, що працевлаштовують офіційно за трудовою. Натомість - дають підписати якийсь незрозумілий договір.

  При цьому, багато з працівників, які перейшли на сторону рейдерів, не вникають у ситуацію, а лише дратуються увагою журналістів та ховають обличчя. Мабуть, підозрюють, що беруть участь у чомусь протизаконному. Дехто ж зізнався, що з фабрики вивезли готову продукцію, яка належить ТДВ "ЖЛ", та розкрадають сировину.

  Теги : житомир «ЖЛ» "Житомирські ласощі" рейдерство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів