Рейдери підстрелили бійця АТО під час спроби захопити гуртожиток для переселенців

  16 Квiтня, 2018 16:10
  "Тітушки" влаштували криваві розбірки, намагаючись захопити будівлю, яку приписують Арбузову.

  Рейдери-"тітушки", намагаючись захопити гуртожиток на Обухівській, 60 у Києві, де живуть переселенці та учасники бойових дій, поранили із вогнепальної зброї добровольця АТО.

  Про це повідомляється на Facebook-сторінці громадської ініціативи Чорний комітет.

  Цей гуртожиток рейдери почали намагатися загарбати собі ще рік тому. Вже неодноразово вони нападали на людей, що там живуть, переважно жінок. Восени того року навіть підпалили дах будівлі, внаслідок чого ледь не постраждала новонароджена дитина.

  Ситуація ускладнюється тим, що рейдери мають посвідчення "поліцейських дружинників", видані місцевим райвідділом. Відповідно, місцева поліція просто не приїжджає на захист переселенців, коли рейдери роблять свої напади.

  У понеділок, 16 квітня, стався черговий напад. Цього разу рейдери почали стріляти впритул у мешканців гуртожитку, куля влучила в голову Олександру Ричкову з позивним "Будяк".

  Водночас народний депутат Ігор Луценко на своїй сторінці в Facebook повідомив, що цей будинок державні чиновники продали за ціною 120 доларів за квадратний метр. І новий власник зараз туди заходить такими методами.

  Слід зазначити, згаданий будинок приписують колишньому віце-прем’єру Сергію Арбузову. Будівля виставлена в Інтернеті на продаж за ціною 6 млн гривень. Цей об’єкт нібито арештований у межах кримінального провадження.

  Теги : тітушки Арбузов рейдерське захоплення рейдерство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів