Рейдер Житомирської кондфабрики підозрюється у розкраданні держбюджету

  7 Червня, 2016 17:28
  Учасник рейдерської схеми із захоплення кондитерської фабрики "ЖЛ", директор-самозванець Олександр Рогаль фігурує у кримінальному провадженні щодо розкрадання державних коштів.

  Слідче управління ГУ Національної поліції у Житомирській області здійснює досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо службових осіб  ДП "Житомирторф" стосовно здійснення незаконної діяльності з видобування торфу та розтрати державних коштів.

  Про це повідомляє джерело UA1 у Нацполіції.

  Кримінальне провадження, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12015060000000105,  розпочато за ознакою злочину, передбаченого статтею 240 Кримінального кодексу України. Кримінальне провадження № 12015060020005496 – за статтею 191 КК. Йдеться про порушення умов користування надрами та видобуток вугілля з наступним його продажем за ціною, нижчою від собівартості, на користь третіх осіб.

  Водночас колишні керівники "Житомирторф" протягом 2013-2014 років шляхом укладення фіктивних договорів з фіктивними підприємствами та створення таким чином штучного боргу, розтратили кошти державного підприємства.

  Сума коштів, вкрадених з бюджету, наразі встановлюється.

  Як повідомляє джерело, серед фігурантів справи – Олександр Рогаль, що працював директором ДП "Житомирторф" 9 років, з лютого 2007 року.

  Наприкінці 2015-го Рогаль обійняв посаду директора фіктивного ЗАТ "Житомирські ласощі". Створене незаконним шляхом для реалізації схеми рейдерського захоплення Житомирської кондитерської фабрики ТДВ "ЖЛ", зазначене акціонерне товариство стало новим майданчиком для застосування здібностей Олександра Рогаля розкрадати чуже майно після "Житомирторфу".

  Нагадаємо, 26 грудня 2015 року поліція Житомирщини вже почала досудове слідство стосовно Олександра Рогаля за фактом кримінального правопорушення – незаконного видалення з Держреєстру підприємців ТДВ "ЖЛ".

  Теги : держбюджет розкрадання «ЖЛ» Олександр Рогаль Житомирторф Нацполіція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів