Рева прокоментував введення квот на працівників, старших за 45 років

  13 Жовтня, 2017 10:45
  У законі про пенсійну реформу передбачено квотний принцип, який зобов'язує роботодавців наймати на роботу людей старше 45 років.

  Міністр соціальної політики Андрій Рева заявив, що уряд планує ввести для роботодавців квотний принцип по обов'язковому найму людей старше 45 років.

  Про це він повідомив в ефірі одного з телеканалів.

  Рева прокоментував проблему з роботою для 50-річних людей, яким залишилося 10 років до пенсії, а роботодавець не готовий платити їм заробітну плату офіційно.

  "Держава вважає, що вони будуть активно працювати ще з десяток років, а роботодавець вже не вважає Вас гідним своєї уваги. У кращому випадку запропонує офіційну мінімальну зарплату, а все інше – в конверті. Таким чином ті, кому залишилося 10 років до пенсії, стають заручниками можновладців", – пояснив міністр соцполітики.

  За словами Реви, в законі про пенсійну реформу передбачено квотний принцип, який зобов'язує роботодавців наймати на роботу людей старше 45 років. Відповідно до реформи, 4 відсотка людей в трудовому колективі повинні бути від 45 років і старше.

  Нагадаємо, Рева вважає, що накопичувальна система загальнообов'язкового пенсійного страхування повинна бути недержавною.

  Теги : Кабінет Міністрів пенсійна реформа пенсіонери Мінсоцполітики пенсія андрій рева
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів