Ремонт доріг до "Євробачення" обійдеться Києву в більш ніж 90 млн гривень

  19 Квiтня, 2017 17:58
  Найбільше пощастить жителям Лівого берегу.

  Київська міська влада витратять на ремонт доріг до "Євробачення" 91,3 мільйона гривень.

  Про це повідомляє 112.ua.

  І так планується капітальний ремонт Русанівської набережної від моста Патона до автомобільного моста через Русанівський канал, вартістю 2 млн грн; Капітальний ремонт вул. Р. Окіпної від автомобільного моста через Русанівський канал до Лівобережної площі з транспортною розв'язкою на Лівобережній площі, вартістю 30,2 млн грн; Капітальний ремонт вул. Митрополита Андрія Шептицького від площі Пантелеймона Куліша до транспортної розв'язки на Лівобережній площі, вартістю 48,5 млн грн.

  Крім цього відбудеться будівництво трьох світлофорних об'єктів біля Міжнародного виставкового центру, вартістю в 3,1 млн грн.

  А також проведуть ремонти автодорожнього моста №2 через Русанівський канал, який з'єднує Русанівську набережну з вул. Р. Окіпної, вартістю 502 тис. грн; Ремонт асфальтобетонного покриття моста Метро через р. Дніпро з фарбуванням перильного огородження, вартістю 3,1 млн грн; Ремонт асфальтобетонного покриття моста Метро через р. Дніпро з ремонтом перильного огородження, вартістю 2 млн грн; Ремонт Каховського шляхопроводу №2 на перетині пр. Броварської і вул. Митрополита Шептицького, вартістю 605,4 тис. грн; Ремонт Каховського шляхопроводу №1 на перетині пр. Броварської і вул. Є. Сверстюка, вартістю 605,4 тис. грн.


  Нагадаємо, Росія заявила, що не братиме участі в пісенному конкурсі "Євробачення-2017".

  Теги : будівництво дороги Євробачення
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів