Регіональні прокурори наполягають на звільненні Сакварелідзе

  25 Березня, 2016 17:00
  Його поведінка є несумісною з перебуванням на посаді, стверджують підлеглі Шокіна.
  Давид Сакварелідзе
  Фото з відкритих джерел
  Давид Сакварелідзе

  Заступник генпрокурора Давид Сакварелідзе нібито "дискредитує органи прокуратури".

  Про це йдеться в заяві керівників регіональних прокуратур, яка була направлена до генерального прокурора Віктора Шокіна. На сайті ГПУ можна знайти текст цього документа.

  Прокурори обурилися з того факту, що під стінами ГПУ вранці 25 березня відбулася акція на підтримку Сакварелідзе. Заклик до цієї акції вони охарактеризували як "прояв правового нігілізму, тиску неправовими методами на Генерального прокурора України, а в його особі - на всі органи прокуратури".

  Також регіональні прокурори вважають, що заклики Сакварелідзе - це "зухвала демонстрація свідомого ігнорування Конституції і законів України". Тому вони заявили, що вказані порушення "несумісні з перебуванням Сакварелідзе на посаді заступника Генерального прокурора України та в органах прокуратури".

  Нагадаємо, що під час акції біля ГПУ на підтримку слідчих, яких звільняють за розслідування справи "діамантових прокурорів", Сакварелідзе, зокрема, закликав до відставки генпрокурора Віктора Шокіна. Також він попереджав, що регіональних прокурорів сьогодні змусили написати листи про те, що він нібито ганьбить прокуратуру. Сакварелідзе ж на це відповів, що "це вони ганьблять прокуратуру своєю поведінкою". 

  Дивіться повний виступ Сакварелідзе сьогодні на акції під ГПУ.

  Теги : шокін звільнення прокуратура сакварелідзе
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів