Реєстр призовників може бути створений до кінця листопада

  30 Серпня, 2015 16:31
  За словами начальника Генштабу, в мобілізації "є проблеми і перекоси".

  Державний електронний реєстр Збройних сил України планують створити до кінця листопада.

  Про це повідомив начальник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко.

  "За великим рахунком, роботою військкоматів я не задоволений. І це стосується не тільки солдат і сержантів, а й офіцерського складу. Мобілізовані офіцери призначаються не завжди згідно військово-облікової спеціальності та штатно-посадовою категоріям. Недостатньо і числа молодших офіцерів. З вересня ми вводимо систему короткострокових курсів для підготовки офіцерів - і тих, хто отримав відповідну освіту на військовій кафедрі, і тих, у кого її не було, але вони набули певного досвіду, в тому числі бойовий, служили в Збройних силах, вирішили пов'язати подальшу долю з армією . Будемо набирати людей на контрактній основі ", - заявив Муженко, відповідаючи на запитання, чи задоволений він роботою військкоматів.

  За словами начальника Генштабу, в мобілізації "є проблеми і перекоси".

  "Мобілізованих дійсно завжди закликають за наявною військово-облікової спеціальності. Плануємо зробити єдиний державний електронний реєстр Збройних сил, зокрема в тому, що стосується призову за мобілізацією", - сказав Муженко.

  На питання, коли запрацює реєстр, і що заважало ввести його раніше, Муженко відповів: "Реєстр плануємо зробити до кінця листопада".

  Раніше повідомлялося про те, що глава Генштабу висловився проти скорочення армії і збільшення частки контрактників.

  Теги : призов мобілізація Віктор Муженко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів