Редактор пабліку Нацгвардії у Facebook заявив про припинення роботи над сторінкою

  4 Травня, 2016 12:46
  Через відсутність підтримки з боку Нацгвардії редактор сторінки НГУ в Facebook завив про припинення роботи над розвитком проекту.

  Редактор пабліку в Facebook "Національна Гвардія України - спільнота" у своєму зверненні до читачів та кореспондентів заявив про припинення роботи над сторінкою - через відсутність підтримки з боку Нацгвардії.

  "Надалі вести сторінку від імені Національної Гвардії України, будучи, по-суті, приватною особою, на пенсію інваліда війни, при повній відсутності підтримки з боку самої Національної гвардії України, неможливо, та й права не маю. Тому. Вважаю свою роботу виконаною", - йдеться в заяві.

  Пояснюючи своє рішеня, він наголосив, що після поранень при виконанні службових обов'язків та звільнення з НГУ, через статус резервіста він не вважається військовим, не отримує від держави зарплатню, а саму сторінку протягом всього часу її існування фінансував за рахунок власних коштів.

  При цьому він підкреслив, що не може поновитися на службі для того, щоб працювати в своїй військовій частині на законних підставах, "оскільки не дозволяють  нормативні документи".

  Теги : Нацгвардія facebook
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів