Радикальна молодь намагалася знести МАФи у Києві

  17 Червня, 2015 22:12
  Акція минула спокійно, активісти лише розмалювали написами декілька кіосків і залишили міліції заяву про незаконну діяльність підприємців.
  UA1

  Сьогодні ввечері у Києві, біля станції метро "Васильківська", молодь із організацій "Студентська гвардія" та "Білий молот" провела акцію з метою демонтажу незаконно встановлених МАФів, передає кореспондент UA1.

  Активісти у рамках акції перевіряли наявність дозвільних документів та санітарні книжки у продавців.

  Своєю чергою, власники МАФів стверджували, що працюють законно і нічого не порушували. Тому вони не розуміють, чому активісти прийшли саме до них, і вважають акцію спланованою та проплаченою.

  На місце події прибув представник КП "Київ благоустрій" і запевнив активістів, що всі незаконні МАФи біля метро "Васильківська" будуть демонтовані за 2 дні. Також він показав карту, на якій позначені незаконно встановлені об’єкти.

  Не втручаючись у конфлікт, за акцією спостерігала велика кількість правоохоронців.

  Попри заклики деяких присутніх самотужки демонтувати незаконні об’єкти й суперечку між активістами та власниками МАФів, акція минула спокійно. Активісти лише розмалювали написами декілька кіосків і залишили міліції заяву про незаконну діяльність підприємців.

  Представники "Білого молота" запевнили, що й надалі проводитимуть подібні акції. Наступний свій рейд вони анонсували на наступний тиждень і закликали журналістів приєднатися.

  Теги : Київ акція МАФи демонтаж
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів