Рада хоче замінити довічне ув’язнення більш м’яким покаранням

  12 Травня, 2015 15:06
  Також законопроектом пропонується заборонити карати довічним позбавленням волі за підготовку злочину або замах на злочин.

  Нардепи підтримали у першому читанні законопроект № 2292 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заміни довічного позбавлення волі більш м’яким покаранням".

  За прийняття за основу законопроекту проголосувало 239 депутатів за мінімально необхідних 226.

  Законопроектом пропонується заборонити карати довічним позбавленням волі за підготовку злочину або замах на злочин. Також пропонується не позбавляти волі довічно осіб, які причетні до злочину, але безпосередньо не взяли в ньому участь.

  Також пропонується застосовувати умовно-дострокове звільнення від відбування покарання після фактичного відбуття засудженим не менше ніж 15 років покарання у вигляді довічного позбавлення волі. Передбачена можливість помилування засуджених на довічне.

  Крім того, передбачається також можливість заміни невідбутої частини строку більш м’яким покаранням після фактичного відбуття ув’язненим не менш ніж 10 років покарання.

  У разі дострокового звільнення громадянина, за ним пропонується встановити адміністративний нагляд на строк до п’яти років.

  Теги : Верховна Рада ув’язнення довічне
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів