"П'яна гвардія" командувача ВМС Гайдука побила вартових-строковиків в Одесі

  4 Лютого, 2016 11:51
  Знахабнілі військові намагалися відібрати у вартових зброю та розмахували руками.

  В Одесі 24 січня 2016 року, о 5 ранку українські військовослужбовці 801-го окремого загону з боротьби з підводними диверсійними силами та засобами (ПДСЗ) потрапили в ДТП, погрожували цивільним та побили військових строкової служби, які були на варті військової частини.

  Про це повідомив волонтер Роман Сініцин на своїй сторінці в Facebook.

  Волонтер написав, що ранок для п'яних військових елітного загону ПДСЗ почався з дорожньо-транспортної пригоди, в яку вони потрапили о 5 ранку на перехресті вулиць Преображенської та Троїцької. Оскільки військові ВМС були у стані алкогольного сп'яніння і винуватцями аварії, вони втекли з місця ДТП, погрожуючи постраждалим гранатою.

  За словами Сініцина, після ДТП "елітні" моряки намагалися заховати автомобіль на території "Практичної гавані" – Західна військова база ВМС ЗСУ в м. Одеса.

  На відео, яке знали камери військової частини можна побачити, що п'яних військових не пускали на територію вартові строкової служби. Подібні дії не сподобались "елітним" і вони почали бити вартового солдата. Після того, як на допомогу прибігли інші вартові, "пияки" намагалися вирвати автомат у одного з солдатів.

  Вартові на подібні дії відповіли автоматною чергою по колесах автомобіля, хоча за військовим статутом могли стріляти на ураження.

  Волонтер зазначив, що автомобіль, на якому пересувались "елітні" військові, вже у розшуку і може виявитись подарунком волонтерів.

  Також Сініцин повідомив, що протидиверсійний загін "був доведений до ручки" командувачем ВМС України Сергієм Гайдуком та його сином. На цей момент ніхто з "елітних" не відсторонений, не сидить на гаупвахті, а "Гайдук та товариші" намагаються залагодити конфлікт.

  Теги : ЗСУ Одеса ВМС Сергій Гайдук Роман Сініцин ПДСЗ
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів