Путін обіцяв ФІФА податковий рай у 2018-му – ЗМІ

  4 Червня, 2015 16:09
  Журналістське розслідування викрило корупційні схеми за участі президента Росії.

  У рамках слідства у справі про корупцію серед керівництва Міжнародної федерації футбольних асоціацій буде перевірено процедуру присудження Росії права на проведення чемпіонату світу з футболу 2018 року.

  Про це заявило Федеральне бюро розслідувань США.

  Нагадаємо, 2 червня, дійсний на той час президент ФІФА Йозеф Блаттер оголосив, що йде із займаної посади. Однак у стосунку до екс-очільника Федерації футболу продовжують спливати нові факти, що вказують на причетність до корупційних зловживань Блаттера зокрема та організації в цілому.

  Так, у результаті розслідування, проведеного журналістом видання Forbes, стало відомо про домовленості 2010 року між Блаттером та на той час прем’єром Росії Путіним. Заради отримання права на проведення Чемпіонату світу з футболу в 2012 році російський прем’єр підписав урядові гарантії, які порушували законодавство РФ.

  Зокрема, гарантія №5 "Банківські операції та операції з іноземною валютою" надавала співробітникам ФІФА право ввозити та вивозити з країни будь-які суми у валюті, конвертувати й обмінювати їх усередині країни без жодних обмежень та митних декларацій.

  Гарантія "Захист і реалізація комерційних прав" уможливлювала  рекламу алкоголю на всіх заходах та під час телетрансляцій матчів, попри те, що це є прямим порушенням російських законів.

  Гарантія №3 "Звільнення від сплати податків" повністю звільняла від усіх російських податків та зборів не лише співробітників ФІФА, а й працівників компаній і організацій, задіяних у підготовці до чемпіонату. Сюди входило навіть звільнення від митних та акцизних платежів ввезеного в Росію автотранспорту.

  Теги : Путін ФІФА йозеф блаттер
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів