Путін хоче спростити видачу російських паспортів кримським татарам

  17 Серпня, 2015 18:56
  Татарам, які давно проживають у Криму, Путін обіцяє легко отримати російське громадянство.

  Президент Росії Володимир Путін розгляне питання про спрощене отримання громадянства Росії кримськими татарами, які давно проживають у Криму.

  Про це він сказав під час візиту до окупованого Криму.

  "З приводу отримання громадянства - я поговорю з колегами, якщо мова йде про людей, які тут вже давно проживають фактично, я думаю, що можна прийняти рішення про полегшений порядок отримання громадянства РФ", - сказав Путін.

  Російський президент додав, що виділені на соціально-економічну реабілітацію Криму і кримськотатарського народу кошти "мають певне обмеження" і розраховані на певне число людей.

  "Будь-які спекуляції на тему яких би то не було особливих прав громадян, які належать до тієї чи іншої національності, до того чи іншого етносу, вважаю надзвичайно небезпечними", - додав він.

  Путін упевнений, що в Криму, як і у всій РФ, "треба приділяти найпильнішу, постійну увагу зміцненню миру, злагоди, з'єднанню зусиль держави і громадянського суспільства".

  Говорячи про ситуацію конкретно в Криму, Путін висловив упевненість в тому, що "мудрість кримських татар" не дозволить дестабілізувати ситуацію "професійним борцям", чиї амбіції не мають нічого спільного з інтересами кримсько-татарського народу.

  Теги : кримські татари громадянство
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів