Путін допустив обмін ГРУшників, але з умовами

  17 Грудня, 2015 12:21
  Російський президент не хоче відпускати відразу усіх затриманих українcьких в'язнів

  Президент Росії Володимир Путін заявив, що можливий обмін ГРУшників Євгена Єрофєєва й Олександра Алєксандрова, повинен бути рівноцінним - у форматі "2 на 2".

  Про це він сказав, відповідаючи на запитання українського журналіста під час прес-конференції в Москві.

  Журналіст запитав, чи відпустять політв'язнів-українців, зокрема Надію Савченко, Сергія Сенцова, Олександра Кольченка, Геннадія Афанасьєва й інших.

  "Ви назвали двох-трьох осіб, а потім довгий список, на кого ви хочете їх міняти. По-перше, обмін повинен бути рівноцінним. А по-друге, ми повинні спокійно це обговорити. Адже не секрет, що українська влада вважає тих, хто затриманий і перебуває на Донбасі, людьми, які підлягають обміну. А тих, кого утримують у в'язниці в Києві, вважають кримінальними злочинцями і виводять за рамки обміну", - зазначив Путін.

  Водночас він знову відмовився визнавати Єрофєєва й Александрова російськими кадровими військовими. "Ми ніколи не говорили, що там немає людей, які займаються певними рішеннями, у тому числі у військовій сфері. Але це не означає, що там присутні регулярні російські війська", - додав російський президент.

  Теги : Путін Надія Савченко Олег Сенцов євген єрофеєв олександр александров
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів