Проведені обшуки на квартирах керівництва "Амстору"

  28 Травня, 2015 16:26
  Колишні керівники "Амстору" Володимир та Олександр Вагоровські вкрали документацію торгівельної мережі та зруйнували її ІТ-інфраструктуру.

  Слідчі МВС у Запорізькій області обшукали місця проживання колишніх топ-менеджерів торгівельної мережі "Амстор" - фінансового директора Ганни Чистової та регіонального менеджера Олени Сметани.

  Про це повідомляють "Українські Новини".

  Справа проти топ-менеджменту "Амстору" порушена через розкрадання фінансової та кадрової документації. Під час обшуків шукали також трудові книжки працівників. 

  Свого часу ці документи були викрадені за вказівкою екс-менеджменту компанії в особі братів Володимира та Олександра Вагоровських. Обшуки пройшли також у двох офісах, пов'язаних із Вагоровськими.

  Передісторія ситуації така. В березні 340 працівників "Амстору" у Запоріжжі звернулися до прокуратури зі скаргою на Вагоровських, які утримують їхні трудові книжки. Ці документи були вивезені 20 грудня 2014 року за вказівкою директора з персоналу Лідії Гриценко.

  31 грудня 2014 року озброєні люди заблокували роботу низки магазинів "Амстор" у Києві, Запоріжжі, Дніпропетровську, Маріуполі та інших містах. "Смарт-холдинг", який є зараз основним акціонером "Амстора", заявив, що вони діяли за вказівкою Володимира Вагоровського, який не погодився з рішенням головних власників про відсторонення його від управління.

  Брати Вагоровські розікрали гроші компанії та зробили спробу привласнити її, стверджують у "Смарт-холдингу". Зараз Вагоровські контролюють магазини "Амстор" на території ДНР.

  Теги : амстор вагоровські смарт-холдінг
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів