Проти столичної поліції порушено кримінальну справу за вбивство

  9 Лютого, 2016 11:15
  Прокуратура порушила кримінальну справу проти київської поліції за перевищення повноважень, що спричинило особливо тяжкі наслідки.
  Фото з відкритих джерел

  Прокуратура порушила кримінальну справу проти столичної поліції за ч.3. ст.365 КК через вбивство в ніч на 7 лютого під час автомобільної погоні Михайла Медведєва.

  Про це повідомляє "Дорожній контроль".

  Видання зазначає, що, незважаючи на заяви поліції про правомірність розстрілу, а також про "вбивство "мажора", ні сам злочин, ні вбитий такими не є.

  "Сьогодні я розмовляв з мамою вбитого хлопчика. Так ось, ті, хто кричить, що це мажори - розбийте собі голову про якийсь твердий предмет - сім'я проста, ніяким мажорством не пахне. Мама дізналася про смерть сина коли почала його шукати вранці (він завжди попереджав коли затримувався), і побачивши сюжет в інтернеті дізналася його по черевикам. Поліція навіть не спромоглася сповістити мамы про смерть сина. Боягуз ти Зозуля, боягуз!", - заявив з цього приводу відомий блогер Паша К. Кашчук.

  Крім того, наголошується, що експертиза засвідчила відсутність в крові Медведєва алкоголю та наркотиків.

  Також підкреслюється, що МВС досі не опублікувало відеозапис погоні з реєстраторів патрульних автомобілів, які брали в ній участь.

  Як відомо, в рейдерському захопленні фабрики "ЖЛ" бере участь колишній "Беркут".

  Теги : вбивство кримінальне провадження прокуратура злочин поліція кримінальний кодекс
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів