Проти Скрипіна порушене кримінальне провадження - після скарги "Громадського ТБ"

  25 Квiтня, 2016 12:57
  Речник МВС заявив, що проти Скрипіна порушено провадження за ч. 1.ст. 191 ККУ.

  Заяву "Громадського ТБ" про шахрайські дії одного із засновників цього ресурсу - Романа Скрипіна - внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань.

  Про це повідомив речник МВС Артем Шевченко під час засідання ради з питань захисту професійної діяльності журналістів та свободи слова, зазначивши, що провадження порушено за ч. 1.ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення чи розтрата чужого майна, яке було ввірене особі чи перебувало в її віданні).

  Зазначимо, що ця стаття карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до 2 років, або обмеженням волі на строк до 4 років, або позбавленням волі на строк до 4 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років або без такого.

  При цьому сам Скрипін заявив "Українській правді", що йому про провадження нічого не відомо, тому коментувати не став.

  Як відомо, у січні наглядова рада ГО "Громадське телебачення" звинуватила Скрипіна у тому, що він повністю взяв під свій контроль доменне ім’я hromadske.tv, рахунок PayPal, на який надходили добровільні пожертви, а також кошти, отримані за використання контенту на YouTube,  після чого Скрипін заявив, що готовий перерахувати більшу частину коштів на наданий йому рахунок, але не має наміру "дарувати" домен hromadske.tv.

  Теги : кримінальне провадження Артем Шевченко громадське тб скрипін
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів