Проти Ситника порушено кримінальну справу

  22 Липня, 2016 13:50
  Причиною стало те, що двоє членів Ради громадського контролю при НАБУ подали неправдиві дані про себе, а Ситник їх не звільнив.
  Артем Ситник
  Артем Ситник

  Генеральна прокуратура порушила кримінальне провадження щодо директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника.

  Про це повідомив журналіст Володимир Бойко у Facebook.

  За його словами, відповідний лист про це отримав народний депутат від "Батьківщини" Ігор Луценко, який і повідомив про злочин, скоєний Ситником.

  Причиною звернення нардепа до Генпрокуратури стало те, що двоє членів Ради громадського контролю при НАБУ подали неправдиву інформацію про себе, а голова бюро Артем Ситник, попри закон, відмовився їх звільняти.

  Журналіст зазначив, що, зокрема, глава Ради громадського контролю при НАБУ Віталій Шабунін не вказав у декларації земельну ділянку, кошти, отримані від посольства Нідерландів "на боротьбу з корупцією", а також приховав доходи від столичної квартири, яку він здавав в оренду.

  Інший посадовець Ради громадського контролю при НАБУ Дмитро Шерембей в автобіографії не вказав освіту, а також те, де працював з 1993 по 2003 рік. Журналіст стверджує, що освіти Шерембей і не має, оскільки тричі відбував покарання за скоєні ним квартирні крадіжки.

  Таким чином, після повідомлення Ситнику про підозру, його можуть відсторонити від посади директора НАБУ на період досудового розслідування.

  Теги : генпрокуратура кримінальне провадження Ігор Луценко Артем Ситник
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів