Проти Москаля подав позов донецький депутат

  14 Травня, 2015 11:52
  Депутату-юристу Олегу Курчину не подобається рішення Москаля про заборону автомобільного сполучення з окупованою Луганщиною.

  Проти глави Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадія Москаля поданий позов до окружного адміністративного суду Києва, повідомляють "Новости Донбасса".

  У позові заслужений юрист України Олег Курчин вимагає признати протиправним рішення Москаля про заборону перетинати автотранспортом пункт пропуску "Лисичанськ - Гірське - Золоте - Первомайськ".

  Відповідачем за позовом виступає також Антитерористичний центр при СБУ.

  Курчин вважає, що це рішення порушує його конституційне право на свободу переміщення.

  Він заявив, що розпорядження Москаля є регуляторним актом, однак процедура прийняття даного регуляторного акта відсутня, отже, має місце порушення закону.

  Курчин просить компенсувати йому моральну шкоду, тому що розпорядження Москаля позбавило його можливості зустрічатися з родичами, а його родичів - можливості покинути зону АТО.

  Далі позивач стверджує, що через це у нього погіршились самопочуття і стан здоров'я, що призвело до "фізичного болю і страждань". Він вимагає відшкодувати йому вартість заспокійливих ліків.

  Курчин був начальником Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Донецькій області та депутатом міськради від Партії регіонів.

  Нагадаємо, Москаль заборонив будь-яке транспортне сполучення з окупованими територіями на Луганщині. Виключення робиться тільки для пішоходів.

  Теги : Геннадій Москаль Луганська область олег курчин
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів