Проти колишнього голови Держфінінспекції Гордієнка подані позови за хабарництво

  8 Квiтня, 2015 18:30
  Микола Гордієнко нібито вимагав хабара від керівництва "Укрзалізниці" та "Укрпошти".

  Екс-керівник "Укрзалізниці" Борис Остапюк і колишній комерційний директор "Укрпошти" Василь Веселий звернулися до МВС із заявами про вимагання в них хабара з боку Державної фінансової інспекції, передає Lb.ua.

  За словами Остапюка, колишній голова інспекції Микола Гордієнко через посередників вимагав у нього хабар у 500 тис. доларів за складання "позитивного" акта під час перевірки підприємства.

  Аналогічну заяву зробив і Веселий: "Під час проведення ревізії від нас прямим текстом для голови ДФІ вимагали хабар у розмірі 100 тис. доларів для того, щоб зробити "правильний" акт".

  Водночас екс-чиновники називають безпідставними заяви Гордієнка, зроблені в програмі "Шустер-Live" від 20 березня, про збитки, яких нібито завдано підприємствам. "Гордієнко видає бажане за дійсне. Таку оцінку може надавати прокуратура або судові органи", - заявив Остапюк.

  Прес-служба МВС повідомляє, що за заявами Остапюка і Веселого порушено кримінальну справу. Попередня правова кваліфікація цих фактів - за ч.4 ст.368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу.

  Нагадаємо, Гордієнка звільнено з посади 4 квітня. Після цього він і зробив свою заяву.

  Остапюк очолював "Укрзалізницю" з квітня по листопад 2014 року. Веселий з лютого по грудень 2014 року обіймав посаду комерційного директора ДП "Укрпошта".

  Теги : Микола Гордієнко укрзалізниця укрпошта борис остапюк василь веселий
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів