Проти директора-самозванця "Житомирських ласощів" Рогаля відкрита справа

  8 Сiчня, 2016 13:40
  Олександр Рогаль, якого зараз намагаються представити як директора "Житомирських ласощів", перебуває під слідством.
  Незаконно призначений директор ЗАТ
  Незаконно призначений директор ЗАТ "Житомирські ласощі" Олксандр Рогаль

  Поліція Житомирщини 26 грудня 2015 року почала досудове слідство за фактом кримінального правопорушення, а саме незаконного видалення з Держреєстру підприємців Товариства з додатковою відповідальністю (ТДВ) "ЖЛ". У справі фігурують безпосередній виконавець незаконних дій держреєстратор Житомирського управління юстиції В’ячеслав Лоханчук, його начальник Олег Горай та так званий "директор" ЗАТ "Житомирські ласощі" Олександр Рогаль.

  Таким чином, псевдодиректор Рогаль, якого зараз намагаються представити як директора "Житомирських ласощів", перебуває під слідством. Це випливає з відповіді слідчого Житомирського відділу поліції ГУМВС у Житомирській області про початок досудового розслідування у цій справі, яке є в розпорядженні UA1.

  Насправді "призначення" Рогаля незаконне, починаючи з того моменту, як держреєстратор Лоханчук (на основі рішення суду, яке ще не вступило в дію) видалив ТДВ "ЖЛ" з Держреєстру, відновив ЗАТ "Житомирські ласощі" реєстрації 2010 року та просто прописав Рогаля директором. Проте, навіть теоретично, за останнім статутом, директора можуть змінити лише збори акціонерів, якими Рогаль не призначався.

  Проте, очевидно, це Рогалю не заважає представлятися директором "Житомирських ласощів" та заключати від імені фіктивного ЗАТ договори. Так, під час нещодавнього бандитського нападу на житомирську кондитерську фабрику Рогаль від свого імені підписав договір про охорону з начальником Департаменту поліції охорони Житомира. Держслужба охорони фактично співпрацювала з "тітушками". На підтвердження своїх директорських функцій Рогаль продемонстрував лише незаконний витяг з реєстру юридичних осіб. Тобто начальник ДСО підписав фіктивний договір про охорону з фіктивним директором підприємства, якого не існує, з людиною, проти якої ведеться слідство саме за підробку згаданого витягу з реєстру.

  Чому начальник ДСО підписав завідомо неправомірний договір із Рогалем та давав накази підлеглим допомагати бандитам, сподіваємось, у майбутньому з’ясує слідство.

  Примітно, що під час захоплення фабрики, коли туди намагався пробратися Рогаль у супроводі "тітушок", трудовий колектив "ЖЛ" обурився "самозванцю" та виштовхав його з території підприємства. Це показує реальне ставлення працівників до "ставлеників" депутата Пашинського, які намагаються в рейдерський спосіб захопити фабрику.  Варто також зазначити, що Рогаль раніше був директором підприємства "Житомирторф", контрольованого нардепом Сергієм Пашинським. Саме Пашинського керівництво "ЖЛ" і звинувачує у спробі рейдерського захоплення фабрики. 

  Нагадаємо, житомирська кондитерська фабрика "ЖЛ" зазнає рейдерських атак з листопада минулого року. На новорічні свята конфлікт досяг кульмінаційної точки, коли підприємство було захоплено озброєними "тітушками". Читайте повну історію розбійного нападу на підприємство у матеріалі "Кривавий Новий рік депутата Пашинського". 

  Теги : кримінальна справа сергій пашинський тітушки рейдерське захоплення «ЖЛ» "Житомирські ласощі" Олександр Рогаль
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів