Рейдери виводять на мітинги проти "ЖЛ" проплачених людей

  25 Грудня, 2015 15:01
  На мітингах проти керівництва житомирської кондитерської фабрики, ініційованих рейдерами, задіюються "тітушки" похилого віку.

  На житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ" здійснюється зухвала рейдерська атака. В хід іде все – незаконні судові рішення, підкуп чиновників та правоохоронців, озброєні "тітушки". А також намагання дискредитувати керівництво фабрики шляхом організованих рейдерами проплачених мітингів начебто працівників фабрики.

  Реальні ж працівники "ЖЛ" виходять на акції протесту, щоб підтримати нинішнє керівництво фабрики та домогтися від міністра юстиції Павла Петренка розблокування роботи їхнього підприємства. Самого міністра звинувачують в участі у рейдерській схемі депутата Сергія Пашинського. На запит кореспондента UA1 люди показують свої перепустки, називають прізвища та цехи, в яких працюють.  А от серед "активістів", які беруть участь в акціях, організованих директором фіктивного ЗАТ «Житомирські ласощі» Олександром Рогалем та панянкою без конкретного місця роботи Оленою Губерт, немає жодного працівника фабрики, навіть колишнього.

  Учасники не в змозі пояснити, проти чого або за що виходять на акції. Люди ховають обличчя і агресивно налаштовані до журналістів. На запитання про те, яким чином вони причетні до фабрики, розгублено згадують друзів, котрі начебто там працювали.

  Не на камеру горе-протестувальники зізнаються, що за участь в акціях отримали по 50 гривень.

  Нагадаємо, протистояння навколо житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" триває з кінця листопада, коли підприємство було незаконно виключено з Державного реєстру юридичних осіб. Працівники фабрики, протестуючи проти спроби рейдерського захоплення, оголосили страйк та пікетують Міністерство юстиції, вимагаючи встановлення справедливості. 

  Теги : Павло Петренко сергій пашинський тітушки акції протесту рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів