Прокурори скаржаться Яценюку на низькі зарплати

  17 Березня, 2016 15:41
  ГПУ звернулось до уряду, вказавши на дуже низькі суми заробітної плати, що стимулює корупцію.

  У Генеральній прокуратурі порівняли зарплати антикорупційних та звичайних прокурорів і вирішили поскаржитись в уряд.

  У зверненні ГПУ сказано, що місячна зарплата рядового прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури у 2016 році становить 60-70 тис. грн, в той час як у прокурорів регіональних та місцевих прокуратур – 6-8 тис. грн та 5-7 тис. грн відповідно.

  Водночас грошове забезпечення відповідної категорії працівників Національної поліції становить від 8,1 до 9,8 тис. гривень, що вдвічі перевищує оплату праці прокурора місцевої прокуратури.

  "Така несправедливість у підходах до оплати праці та небажання уряду її усунути викликає невдоволення співробітників, що призводить до відтоку високопрофесійних кадрів із системи органів прокуратури", – повідомляють у ГПУ.

  Торік судами задоволено вимоги прокурорів у 18 939 позовах на загальну суму 9 млрд 823 млн гривень, проте це не відобразилось на рівні зарплати.

  "Такий підхід не гарантує незалежність прокурорів, яка визначена однією із засад діяльності прокуратури. Для запобігання корупційним проявам прокурори повинні мати достатній рівень грошового забезпечення та гарантовану його виплату", – наголошують у відомстві.

  Теги : генпрокуратура зарплати прокурори
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів