Прокурори почали масово оселятись біля Межигір'я

  7 Сiчня, 2017 17:50
  Поруч з парканом "Межигір’я" і будинком Яценюка оселилися високопоставлені судді та прокурори.

  За 500 метрів від резиденції "Межигір’я" збудували маєтки подружжя прокурорів Рогатюків, родичі заступника прокурора Київської області Мілевського та суддя Апеляційного суду Київської області Олег Левчук.

  Про це, посилаючись на  витяги з реєстру речових прав на нерухоме майно, повідомляють "Наші гроші", підкреслюючи, що "будинки тут коштують до 2 млн доларів, а земля –  понад 6 тис. доларів за сотку".


  Фото: nashigroshi.org

  "Між будинками Яценюка та коханкою Януковича Полєжай, які знаходяться тут же, розташований маєток на 389 квадратних метрів із господарськими будівлями на території, який належить прокурору відділу інформаційно-статистичної роботи ГПУ Ксенії Рогатюк – будівництво на ділянці площею 15 соток стартувало ще в лютому 2012 року", – зазначає видання, нагадуючи, що чоловік Рогатюк – Ігор – у минулому був першим заступником прокурора Черкаської області, потім працював у ГПУ заступником начальника міжнародно-правового управління-начальником відділу міжнародного співробітництва.

  "У жовтні 2014 Ігор Рогатюк був люстрований. Упродовж 2015 року отримував допомогу по безробіттю. А у липні 2016 року зайняв посаду старшого викладача відділу підготовки прокурорів з нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство Нацакадемії прокуратури", – підкреслюють "Наші гроші".

  Ще один маєток у Лазаревому саду належить родині заступника прокурора Київської області та зятя багаторічного головбуха ГПУ Людмили Єрхової Андрія Мілевського – 15 "соток" землі записані на брата прокурора Олександра Мілевського, ще 15 – на  дружину брата Тетяну Хмельницьку: на цій землі розташований маєток, що будується, та низка господарських споруд.

  Суддя ж апеляційного суду Київської області Олег Левчук поруч з Межигір’ям має маєток у 478 кв м, право власності на який оформив ще 2005 року – "Навесні 2016 року Левчук, який працював суддею з 1992-го (спочатку у Вишгородському райсуді Київської області, потім у  1999 став суддею Київського обласного суду) пішов у відставку.

  Теги : ГПУ Арсеній Яценюк Межигір’я
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів