Прокурор просить суд обмежити пересування Кернеса

  7 Вересня, 2015 15:58
  Захист вчергове просить часу для підготовки відповідних клопотань.
  Фото з відкритих джерел

  У Київському районному суді Полтави проходить чергове слухання справи мера Харкова Геннадія Кернеса, на якому прокурор Олександр Ганілов вніс клопотання про обрання Кернесу запобіжного заходу у вигляді обмеження пересування.

  Зазначимо, що Кернес звинувачується у погрозах вбивством, катуваннях та викраденні людей.

  Прокурор також попросив суд обмежити пересування і підозрюваних охоронців Кернеса - Віталія Блінника та Євгена Смицького. Всі троє не мають залишати місце проживання без рішення суду і покидати межі України.

  Кернес висловився проти, бо не бачить приводів для жорсткості запобіжного заходу. Його ж захист заявляє, що він часто виїжджає за кордон на лікування, тому додаткові обмеження в пересуваннях йому шкідливі. Адвокати попросили часу для підготовки відповідних клопотань.

  Зазначимо, що захист Кернеса обрав стратегію зараховування численних скарг і клопотань. Так, сьогодні вже сьоме підготовче судове засідання, і дотепер по суті матеріали кримінального провадження навіть не розглядались. Слухання постійно переносяться або відкладаються через численні клопотання адвокатів.

  Під час судового засідання біля будівлі суду проходить мітинг, лунають повстанські пісні і заклики до справедливого правосуддя.

  Теги : Кернес суд
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів