Прокуратура узялась за мера Новомосковська – по справі 2013 року

  22 Березня, 2016 11:09
  Тривають процесуальні дії щодо приговору, який вже був винесений очільнику міста.

  Меру Новомосковська Вікторові Літвіщенку закидають зловживання повноваженнями.

  Про це повідомляє прокуратура Дніпропетровської області. 

  Мерові інкримінується вчинення злочинів за ч. 2 ст. 189 - "Вимагання, вчинене службовою особою з використанням службового становища", та ч. 1 ст. 366 - "Службове підроблення".

  Справа стосується подій ще 2013 року. Тоді, у листопаді, Індустріальний районний суд Дніпропетровська визнав Літвіщенка винним і засудив до 5 років за зловживання службовим становищем (ст. 364 КК).

  У вироку значиться, що мер погрозами і  тиском змушував головлікаря Новомосковської СЕС оформити документи на торговий павільйон в інтересах третіх осіб.

  Апеляційний суд Дніпропетровської області у квітні 2014 року цей вирок скасував, а справу відправив на додаткове розслідування. Як повідомили в прокуратурі, процесуальні дії в цьому розслідування зараз й тривають. 

  Зараз головлікар, за словами прокуратури, скаржиться на тиск з боку мера. Тому прокуратура й "узялася" за Літвіщенка серйозно.

  Вчора Жовтневий суд Дніпропетровська відмовив в арешті мера Новомосковська: нібито, слідчий прокуратури не озвучив вагомих підстав для арешту. Сам Літвіщенко заявив, що переховуватися не збирається і буде з'являтися в суді.

  Теги : зловживання Дніпропетровська область новомосковськ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів