Прокуратура розслідує справу про державну зраду 4 тисяч правоохоронців

  26 Липня, 2018 18:40
  Всі ці силовики працювали на окупованому півострові.

  Прокуратура Автономної Республіки Крим розслідує кримінальні провадження про державну зраду щодо понад 4 тисяч правоохоронців, які перейшли на бік Росії, повідомило УНН.

  За словами заступника прокурора АР Крим Миколи Іванця, слідчі наразі здійснюють досудове розслідування у 123 кримінальних провадженнях за фактами державної зради.

  "Під час досудового розслідування встановлено штатну чисельність 18 правоохоронних органів, які працювали на території Автономної Республіки Крим та у місті Севастополі до окупації півострову, яка складає близько 18 600 осіб", – сказав Іванець.

  Прокурор зазначив, що наразі слідчий відділ прокуратури встановив повні ідентифікаційні дані щодо більше 9 тис. осіб, з яких понад 4 тисячі правоохоронців з різних відомств.

  Також Іванець заявив про необхідність покращення співпраці прокуратури зі співробітниками СБУ та ДПСУ. Зі Службою безпеки проблеми виникають в частині встановлення осіб, які перейшли на роботу до російської влади та вчинили державну зраду. З прикордонниками у відомства є проблеми з відомостями про перетин громадянами державного кордону України та адміністративної межі з Кримом.

  Теги : Крим прокуратура
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів