Прокуратура майже готова назвати організаторів убивства Вороненкова

  14 Вересня, 2017 14:15
  Слідство знаходиться на завершальній стадії.

  Прокуратура міста Києва найближчим часом оголосить результати розслідування вбивства колишнього депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова в центрі Києва.

  Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила прес-секретар прокуратури Києва Надія Максимець.

  "Поширена в російських ЗМІ інформація про те, що органи прокуратури України повідомили російській стороні відомості про результати розслідування вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, не відповідає дійсності",  йдеться в повідомленні.

  Максимець також повідомила, що в наразі слідство у цій кримінальній справі, яке проводить прокуратура міста Києва, перебуває на завершальній стадії.

  У свою чергу, низка російських ЗМІ заявили, що ГПУ передала правоохоронним органам РФ результати розслідування у справі про вбивство екс-депутата Держдуми, і навіть називають двох імовірних замовників вбивства.

  "Вбивство колишнього депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова в Києві, на замовлення російських спецслужб, організував колишній чоловік Марії Максакової і "злодій в законі" Володимир Тюрін, а також банкір, який працював останнім часом в Криму",  пишуть ЗМІ.

  Нагадаємо, Слідчий комітет РФ порушив кримінальну справу за фактом вбивства в Києві екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова. 

   

  Теги : розслідування прокуратура Денис Вороненков
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів