Продюсера "Інтера", яка облаяла "Небесну сотню" в прямому ефірі, звільнили з посади

  24 Лютого, 2016 14:54
  Марію Столярову з "Подробиць тижня" звільнили.
  Столярова
  Фото з відкритих джерел
  Столярова

  Креативного продюсера підсумкової програми новин "Подробиці тижня" на телеканалі "Інтер" Марію Столярову звільнено з посади через інцидент з лайкою на адресу "Небесної сотні".

  Як відомо, 21 лютого під час прямого ефіру з Майдану Незалежності, коли журналіст телеканалу спілкувалася з родичами загиблих в лютому 2014 року активістів, Столярова вклинилась в трансляцію зі словами: "Ану, давайте закінчуйте цю х*йню".

  Зазначимо, сама Столярова пояснила інцидент технічною помилкою: вона начебто спілкувалася з технічного каналу з працівниками студії, але випадково натиснула кнопку виходу в прямий ефір.

  Разом з тим, наголосимо: на самому "Інтері" заявляють, що канал не має жодного стосунку до виробництва програми "Подробиці тижня", а сама Столярова нібито ніколи не працювала на каналі.

  За словами представників каналу, ця програма, як і весь інформаційний продукт, що виходить в ефірі "Інтера", виробляється компанією "Національні інформаційні системи" ("НІС"), згідно з угодою з якою "канал не має стосунку до виробництва, визначення і планування тем та не несе відповідальності за зміст програм "Чорне дзеркало", "Новини", "Подробиці", "Подробиці тижня", а також не втручається в кадрову політику: "НІС" на власний розсуд і без узгодження з телеканалом здійснює підбір ведучих, редакторів, кореспондентів, іншого творчого і технічного персоналу для всіх програм, які вона виробляє".

  Як повідомлялось ранішеНацрада України з питань телебачення і радіомовлення продовжила ліцензію "Інтеру"попри депутатське звернення щодо загрози національній безпеці України з боку телеканалу.

  Теги : Інтер Євромайдан Небесна Сотня
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів