Проблеми у Сергія Клюєва: колишня дружина відбирає будинок

  23 Лютого, 2016 14:17
  Він має сплатити їй ще й близько півмільярда гривень компенсації.
  Сергій Клюєв
  Фото з відкритих джерел
  Сергій Клюєв

  Депутат Верховної Ради Сергій Клюєв не тільки втік від українського правосуддя та втрачає бізнес - він ще й розлучається з дружиною.

  Про це можна зробити висновок з судового реєстру.

  Ще 5 лютого Обухівський райсуд Київської області поділив майно подружжя.

  Суд визнав право власності Ірини Клюєвої на будинок у селищі Козин (Обухівський район), а також земельну ділянку площею 8,23 га, розташовану там само.

  Також дружині Клюєва відійшов автомобіль Mercedes-Benc S500L 2007 року випуску.

  Сергієві Клюєву залишилися дві квартири (адрес не вказано), місце для паркування на підземній стоянці за адресою Мазепи, 10.

  Залишено Клюєву також акції австрійської компанії SLAV Handel, Vertretung und Beteiligung AG вартістю 575 тисяч євро.

  При цьому Клюєв повинен виплатити дружині 451,5 млн грн компенсації. Чого стосується ця компенсація у рішенні суду не уточнюється. Зазвичай компенсація має місце, коли йдеться про майно, яке неможливо поділити.

  Поділ майна відбувся за позовом Ірини Клюєвої.

  У декларації за 2014 рік Клюєв повідомив про вклади у банках та активи за кордоном та в Україні на суму 18,13 млн грн. Також у декларації зазначено про домоволодіння в Козині площею 2584 кв. м та 8,23 га землі, що тепер визнані власністю Ірини Клюєвої. Також Сергій Клюєв задекларував три квартири, а його екс-дружина – дві.

  У 2015 році майно Сергія Клюєва було арештоване судом за позовом Генпрокуратури в рамках розслідування заволодіння 170 млн грн державних коштів.

  Нагадаємо, австрійська компанія Activ Solar, з якою були пов’язані активи Сергія та Андрія Клюєвих у сфері альтернативної енергетики, на початку року оголошена банкрутом.

  Теги : сергій клюєв
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів