"Приватбанк" планує продати "Буковель" і стадіон "Дніпро"

  8 Жовтня, 2018 14:32
  "Приватбанк" зібрався продати свою частку в "Буковелі" та інших великих об'єктах, що знаходяться на балансі банку.

  Націоналізований "Приватбанк" планує продати свою частку в гірськолижному курорті "Буковель", готелі "Radisson Blu Resort Буковель", київському готелі, "Мир" і ТРЦ "Приозерний" в Дніпрі, футбольному стадіоні та тренувальній базі в Дніпрі.

  "ПриватБанк" оголосив конкурс з відбору українських і міжнародних компаній для залучення потенційних інвесторів при продажу низки великих об'єктів, що знаходяться на балансі банку, повідомили в прес-службі "Приватбанку".

  "Залучення провідних консалтингових компаній дозволить забезпечити прозорі і зрозумілі інвесторам умови продажу об'єктів, а також забезпечить реалізацію власності банку не нижче оціночної вартості, визначеної за результатами оцінки незалежними суб'єктами оціночної діяльності", – повідомили в прес-службі "Приватбанку".

  За даними системи YouControl, засновником комплексу "Буковель" є компанія "Скорзонера". Водночас, за даними Єдиного реєстру юросіб, фізосіб-підприємців та громадських об'єднань бенефіціарами "Скорзонери" є екс-власники "Приватбанку" – Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов.

  Нагадаємо, політолог Руслан Бортник заявив, що можлива приватизація "Приватбанку" є спробою наближених до президента економічних груп впливу отримати банк в особисте користування.

  Теги : Коломойський Приватбанк Боголюбов Буковель
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів