"ПриватБанк" і Visa запустили в Україні оплату пальцем

  23 Червня, 2018 20:04
  Для того, щоб платити пальцем, достатньо один раз "прив’язати" його відбиток до своєї картки.

  Міжнародна платіжна система Visa, компанія MOSST Payments та "ПриватБанк" запустили в Україні пілотний проект технології біометричної оплати покупок за допомогою відбитка пальця.

  Про це повідомляється на сайті "ПриватБанку".

  Першими оплачувати свої покупки без готівки, карток і навіть смартфонів змогли відвідувачі фестивалю Belive в Києві, які оформили картки Visa "ПриватБанку".

  "Уперше в Україні – можливість оплатити просто пальцем! Жодних карток, ПІН-кодів і навіть телефонів на фестивалі Belive", – сказав Дмитро Крепак, в. о. голови регіону СНД і Південно-Східної Європи Visa.

  Так, для того, щоб платити пальцем, достатньо один раз "прив’язати" його відбиток до своєї картки та розплачуватися в торговельних точках, що підтримують цю технологію, приклавши палець до зчитувача біометричних даних.

  Як говорять у "ПриватБанку", ця технологія буде цікава насамперед малому та середньому бізнесу, вуличним торгівцям, оскільки приймати платежі можна за допомогою власного смартфону або планшета та спеціального біометричного сканера.

  "Завжди приємно спільно з партнерами першими розробляти і впроваджувати інноваційні платіжні продукти, затребувані ринком. Ми з радістю інтегрували наше експертне рішення з біометрики на прикладі відбитка пальця", – говорить директор MOSST Payments Антон Медведєв.

  Нагадаємо, в середині травня в Україні запрацював популярний у світі сервіс платежів Apple Pay.
  Теги : Приватбанк Visa платіжна система відбитки пальців
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів