Прикордонники з початку травня не пустили в Україну понад 30 байкерів

  7 Травня, 2015 15:55
  Підтвердилась інформація про наміри байкерів дестабілізувати ситуацію в Україні. Всі вони так чи інакше пов’язані з РФ.

  Прикордонники не пропустили в Україну 32 байкерів із Росії та інших країн, оскільки мали обґрунтовані підозри, що ті їдуть з метою дестабілізації ситуації на травневі свята.

  Про це на брифінгу повідомив прес-секретар Державної прикордонної служби України Олег Слободян. 

  За його словами, з 1 по 5 травня на різних ділянках кордону не були пропущені 32 байкера, які направлялись в Україну невеликими групами. Прикордонники отримали інформацію про їхні наміри брати участь у дестабілізаційних заходах в різних регіонах України. Проте до якої саме організації вони належать – невідомо.

  "Але в ході проведення фільтраційних заходів було встановлено, що транзитна мета, про яку заявляли більшість байкерів, не відповідає дійсності: насправді, всі вони планували залишитися на території України в різних регіонах, по-друге, частина з них незадовго до візиту в Україну відвідувала Росію, де мала стосунки сумнівного значення", - додав Слободян.

  Також він зазначив, що серед цих байкерів були громадяни не лише Росії, але й ряду європейських країн, але всі вони мали тісні зв`язки з Російською Федерацією, а в`їхати в Україну намагалися з різних сторін: з півночі, півдня, з боку Придністров`я.

  Теги : Путін Росія прикордонники Україна байкери
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів