Президент університету "Україна" розповів про можливі причини рейдерського захоплення

  16 Серпня, 2018 16:24
  Очільник закладу Петро Таланчук вважає, що один з корпусів університету могли захопити й через його політичну позицію.

  Рейдерське захоплення одного з корпусів університету "Україна" у Києві було здійснено абсолютно бандитським способом.

  Про це під час прес-конференції заявив президент університету Петро Таланчук, передає кореспондент інтернет-видання UA1.

  "Чотири автобуси тітушок приїхали на територію університету. Людей почали класти на живіт, охорону винесли з приміщення. Це правові дії? Ми звернулись до поліції. Однак, до ЄРДР (Єдиного реєстру досудових розслідувань – ред.) нічого не внесено, і про підозру не повідомлено. У нас складається враження, що поліція приховує злочин", – заявив Петро Таланчук.

  Він вважає, що метою рейдерського захоплення є не саме приміщення, а знищення університету. Причиною, на думку президента університету, може бути його політична позиція.

  "Так склалось, що я ніколи не товаришував із владою. Це стосується як нинішньої, так і колишньої влади. Крім цього, причиною може бути конкуренція. До мене доходили чутки, що деякі партнери з недержавних закладів освіти, цікавились цим питанням", – сказав Таланчук.

  Голова Асоціації інвалідів України Валерій Сушкевич наголосив, що подібними діями рейдери порушують права людей з інвалідністю, адже саме на таких людях спеціалізується університет "Україна".

  Нагадаємо, на початку серпня в університеті заявили про рейдерське захоплення.

  Теги : рейдерське захоплення
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів