Президент ФФУ прокоментував "турне" Кубка УЄФА: Це – фейк

  17 Травня, 2018 16:35
  Коментар у Павелко вдалося взяти із третьої спроби.

  Президент Федерації футболу України (ФФУ) Андрій Павелко двічі спробував втекти від запитань щодо так званого "турне" Кубка Ліги Чемпіонів УЄФА.

  Про це повідомляє УНН, якому все ж вдалося отримати його скромний коментар з цього приводу.

  "Це – фейк. Я не коментую фейкові новини", – сказав Павелко у відповідь на запитання про світлини дівчинки Лізи Чаус із Кубком УЄФА.

  На уточнюючі запитання журналістки про справжність фото Павелко не відповів.

  Зазначається, що журналістам агентства вдалося взяти коментар у президента ФФУ із третьої спроби. Спочатку Павелко "дуже поспішав на засідання бюджетного комітету" та відмовив ЗМІ у спілкуванні, потім – порадив звернутися за коментарем до ФФУ, яку він, власне, сам і очолює. Згодом втік від камери сходами, але за декілька хвилин чомусь вирішив повернутися.

  УЄФА вже відреагувало на інцидент із фотографіями Кубку. Зокрема, в організації повідомили, що "нагадали" ФФУ про суворі рекомендації стосовно поводження із трофеєм, пише агентство.  Як відомо, раніше ЗМІ опублікували фотографії Лізи Чаус, яку називають дочкою цивільної дружини Андрія Павелка, із Кубком Ліги Чемпіонів. На знімках дівчинка обіймає і цілує футбольний трофей.

  Нагадаємо, збудований Федерацією футболу України за гроші УЄФА комерційний завод із виробництва штучного покриття для футбольних полів виграє державні тендери завдяки дискримінаційній вимозі щодо "кучерявої трави".

  Теги : УЄФА коментар ФФУ Андрій Павелко
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів