Прес-служба Фірташа заявила про відсутність звинувачень щодо нього з боку Німеччини

  30 Квiтня, 2016 13:43
  У Фірташа заявили, що прокуратура ФРН підтвердила відсутність звинувачень проти олігарха.

  Прес-служба Дмитра Фірташа розповсюдила заяву про те, що прокуратура Німеччини підтвердила відсутність звинувачень щодо нього. 

  Про це повідомляє "Українська правда", зазначаючи, що в тексті заяви від 30 квітня зазначено: у своєму листі до адвокатів Фірташа прокуратура Німеччини у м. Шверін офіційно підтвердила, що олігарх не є обвинуваченим у справі, в рамках якого розслідується діяльність німецького консультанта, який фігурує під ім'ям Христина В. 

  "Це спростовує заяви, які зробив чинний посол Україна в Австрії Олександр Щерба, які були широко поширені у міжнародних ЗМІ", - йдеться у заяві.

  Своєю чергою австрійський адвокат Фірташа Дітер Бомдорфер заявив, що "проти Фірташа відсутні будь-які звинувачення з боку як німецьких, так і австрійських властей".

  Єдиною справою, що перебуває у провадженні, є позов США, за яким австрійський суд виніс рішення про його політичну мотивацію, і за яким в даний час розглядається апеляція. Обшук, що проводився у віденському помешканні Фірташа, відноситься до справи, по якій Фірташ виступає свідком, а не обвинуваченим", - підкреслив адвокат. 

  Крім того Бомдорфер наголосив, що йому відомо, що Христина В. працювала з іншими клієнтами в Австрії, у т.ч. з великими австрійськими компаніями - "Тому заяву про те, що це розслідування пов'язане зі "справою Фірташа", або що пану Фірташу або кому-небудь з його представників пред'явлено звинувачення або підозру у корупції у даній справі, є хибною, вводить громадськість в оману і завдає шкоди".

  Як відомо"Сумихімпром" замовив у Фірташа фосфориту на мільярд гривень.

  Теги : позов німеччина Фірташ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів