На Антикорупційному форумі представники "ЖЛ" назвали імена рейдерів від влади

  24 Грудня, 2015 12:44
  Намагання захопити підприємство наближеними до влади особами стало яскравою ілюстрацією до стану справ з корупцією в країні.
  Ігор Бойко, голова спостережної ради ТДВ
  Фото: UA1
  Ігор Бойко, голова спостережної ради ТДВ "ЖЛ" 

  На Антикорупційному форумі, який 23 грудня відбувся у Києві за ініціативи губернатора Одеської області Міхеіла Саакашвілі, перед присутніми виступив голова спостережної ради житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" Ігор Бойко, повідомляє кореспондент UA1.

  Окрім загального інформування щодо ситуації, яка склалася навколо підприємства, власник "ЖЛ" відкрито назвав імена причетних до рейдерської схеми.  "Ми сьогодні воюємо зі злочинцями, які, як голодні шакали, кидаються на підприємство. Я буду називати імена. Це депутат від так званого "Бандитського" фронту" Пашинський, це міністр юстиції Петренко, це пособники Пашинського: Тетяна Чорновол і Вадим Кривенко", – заявив Бойко.

  За його словами, згадані особи вже протягом місяця здійснюють спроби відібрати фабрику, зловживаючи своїм службовим становищем.

  Виступ Бойка був не єдиним викривальним на заході. Організатор форуму, Саакашвілі зробив кілька досить різких заяв: "Я не боюся ні Сені, ні Бені", "Україна – не їхня дійна корова. Народ України повинен забрати її з їхніх рук".

  Антикорупційний форум у Києві позначився також виступами Мустафи Найєма, Єгора Соболєва, Сергія Лещенка, Віталія Шабуніна, співачки Руслани, Євгена Глибовицького, Тимофія Милованова, Дмитра Добродомова.

  Нагадаємо, вперше Антикорупційний форум, ініційований Міхеілом Саакашвілі, було проведено в Одесі 5 грудня 2015 року.

  Теги : Саакашвілі Павло Петренко Тетяна Чорновол сергій пашинський рейдерське захоплення «ЖЛ» ігор бойко антикорупційний форум
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів