Представники фабрики «ЖЛ» виступили на антикорупційному форумі Саакашвілі

  7 Грудня, 2015 11:39
  Менеджмент житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ» взяв участь у форумі «Одеська антикорупційна ініціатива».
  Міхеіл Саакашвілі та голова спостережної ради ТДВ «ЖЛ» Ігор Бойко
  Фото: UA1
  Міхеіл Саакашвілі та голова спостережної ради ТДВ «ЖЛ» Ігор Бойко

  На антикорупційному форумі, організованому очільником Одеської ОДА Міхеілом Саакашвілі, виступили представники житомирської кондитерської фабрики «ЖЛ». Наразі на підприємство здійснюється рейдерська атака, організована депутатом від Народного Фронту Сергієм Пашинським.

  За словами члена спостережної ради ТДВ «ЖЛ» Дениса Долинського, в рейдерській схемі задіяні міністр юстиції Павло Петренко, бізнесмен Сергій Тищенко, депутати Тетяна Чорновол та Вадим Кривенко.  Представники фабрики передали всі необхідні матеріали депутатам із комітету запобігання та протидії корупції Верховної Ради та закликали зняти з Сергія Пашинського депутатську недоторканість. Директор Центру протидії корупції Дар’я Каленюк відзначила, що така публічна заява – це фактично повідомлення про злочин, і прокуратура повинна відкрити кримінальне провадження.


  Давід Сакварелідзе та Ігор Бойко
  Давід Сакварелідзе та Ігор Бойко

  Голова спостережної ради ТДВ «ЖЛ» Ігор Бойко під час розмови з Міхеілом Саакашвілі розповів про тиск, який здійснюється на фабрику депутатом Пашинським. Крім того, Бойко повідомив про ситуацію навколо фабрики заступнику генерального прокурора Давіду Сакварелідзе. Той пообіцяв розібратися в ситуації та не допустити незаконного захоплення фабрики.


  Інтервю Ігоря Бойка німецькому телеканалу WDR
  Інтервю Ігоря Бойка німецькому телеканалу WDR

  На форумі в Одесі прозвучало багато гучних заяв, було названо конкретні прізвища винних у корупції та рейдерстві. Нардеп Мустафа Найєм запропонував Міхеілу Саакашвілі об’єднатися в широку антикорупційну платформу і залучати всі сили, які готові до реальної боротьби з корупцією. 

  Теги : Мустафа Найєм Саакашвілі Павло Петренко Одеса Тетяна Чорновол сакварелідзе сергій пашинський сергій тищенко рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів