Правоохоронці допустили, щоб Злочевський "сховав" свою нерухомість

  24 Липня, 2015 14:10
  Маєтки екс-міністра мали б бути арештовані і конфісковані, однак Злочевський успішно цього уникає на очах у правоохоронців.
  Микола Злочевський
  Фото з відкритих джерел
  Микола Злочевський

  Дві приватні фортеці під Києвом екс-міністра екології Миколи Злочевського не лише не арештовані, а, більше того, закредитовані на мільйон доларів.

  Про це повідомила журналіст Наталія Седлецька у Facebook за матеріалами журналістського розслідування.

  Як повідомляється, Злочевський був оголошений у розшук ще в грудні минулого року. ГПУ підозрює його у привласненні великих сум державних коштів. Тому логічно було б припустити, пише журналіст, що маєтки мали б спочатку бути арештовані на час слідства, а в разі визнання судом провини Злочевського – то й конфісковані на користь ошуканих українців. 

  Однак з’ясувалось, що Злочевський, переховуючись від слідства, уже вивів маєтки на офшорну фірму та закредитував їх на 1 мільйон доларів, імовірно, щоб унеможливити конфіскацію.

  "Це було допущено правоохоронцями вже після розголосу. Тож в найближчий час з фортець шпиталю або дитбудинку не вийде. Утім, у команди Шокіна все ще є шанс спрацювати краще, ніж попередники" – написала Седлецька. 

  Теги : арешт офшор нерухомість микола злочевський
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів