Працівники "ЖЛ" вимагають від Мін`юсту припинити блокувати роботу фабрики

  3 Грудня, 2015 13:57
  Керівництво житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" звинувачує міністра юстиції Павла Петренка в блокуванні роботи фабрики та допомозі рейдерам.
  Гія Гецадзе, заступник міністра юстиції на зустрічі з представниками мітингувальників
  Фото: UA1
  Гія Гецадзе, заступник міністра юстиції на зустрічі з представниками мітингувальників

  Сьогодні, 3 грудня, працівники житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" приїхали в Київ на багатолюдний мітинг під стінами міністерства юстиції. Діяльність підприємства повністю паралізовано через неправомірні дії державного реєстратора. Підприємство було незаконно виключено з державного реєстру юридичних осіб. По факту протиправної дії відкрито кримінальну справу і ведеться слідство. Державний реєстратор, який вчинив незаконний запис, перебуває в розшуку.

  Керівництво підприємства має інформацію, що все вищевказане здійснювалось за особистим розпорядженням міністра юстиції Павла Петренка та голови Державної реєстраційної служби. Наразі саме з міністерства до Житомирського управління юстиції надходять незаконні вказівки з вимогами затягувати вирішення ситуації.  Також менеджмент фабрики наголошує, що дії міністра юстиції – це частина схеми з рейдерського захоплення підприємства. Як зазначає голова спостережної ради ТДВ "ЖЛ" Ігор Бойко, зараз нардеп Сергій Пашинський та його компаньйон Сергій Тищенко намагаються захопити кондитерську фабрику.

  Маючи незаконне рішення Тернопільского суду, Пашинський організовує силове захоплення території фабрики "ЖЛ".

  "Вже тричі в Житомир привозили озброєних тітушок. Перший раз, в п’ятницю три автобуси зі спортсменами, мисливською та травматичною зброєю були затримані на трасі житомирською СБУ і поліцією. Вдруге тітушок привозили в неділю. Третій раз їх привезли в ніч з понеділка на вівторок. Близько 250 спортсменів з Києва та Білої Церкви. Але не наважились штурмувати, оскільки правоохоронці Житомира були готові дати рішучу відсіч і заарештувати нападників", – інформує Ігор Бойко.

  За його словами, наразі близько 70 молодиків спортивної зовнішності розміщено під Житомиром, на одній із баз компанії "Фактор", що належить Сергію Тищенку. Є інформація, що вони чекають нового наказу щодо штурму фабрики.

  До мітингарів вийшов заступник міністра юстиції Гія Гецадзе. Він пообіцяв розібратися в ситуації, а також негайно викликати в Київ начальника житомирського управління юстиції Олега Горая. Саме Горая звинувачують у навмисному затягуванні та блокуванні роботи підприємства. Як стверджують на "ЖЛ", за вказівкою цього чиновника всі державні реєстратори Житомирської області сьогодні екстрено "захворіли".

  Гацадзе запевнив, що у разі підтвердження вказаної інформації матеріали буде передано в прокуратуру та МВС. 

  Теги : МВС Мін’юст прокуратура сергій пашинський тітушки житомир сергій тищенко фактор рейдерське захоплення електронний реєстр «ЖЛ» Гія Гецадзе
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів