Працівники Укртатнафти припинили пікет філії Укртранснафти

  19 Вересня, 2015 10:53
  Пікет, який тривав з серпня, завершився.

  Працівники Укртатнафти припинили пікет адмінбудівлі філії Укртранснафти - Придніпровських магістральних нафтопроводів у Кременчуку, заявивши, що їхні вимоги до керівництва Нафтогазу і Укртранснафти майже всі виконані.

  Про це повідомляє прес-служба нафтопереробного заводу.

  За їх даними, керівництво Нафтогазу подало до парламенту законопроект про зменшення вартості транспортування нафти на КНПЗ, яка була різко підвищена відразу в 7 разів; про графіки ремонту трубопроводів Укртранснафта попереджає КНПЗ заздалегідь – навіть за 20 днів, а не 15, як належить за укладеними договорами, при цьому закачуючи достатню кількість нафти для стабільної роботи підприємства, і на посаду голови Укртранснафти призначено конкурс.

  "Крім того, місяць на роботі не з`являвся керівник ПДМН Віталій Величко. Підприємство без цієї людини працює в нормальному режимі. Нафту нам подають вчасно... Майже всі наші вимоги задоволені", - повідомили на КНПЗ.

  ”Щоб не доставляти незручностей містянам, ми призупиняємо пікет біля будівлі ПДМН. Це дозволить зняти напруженість між нашими підприємствами. Але якщо Величко вийде на роботу, і нас знову будуть раптово відключати від труби, що може аварійно зупинити завод, то ми не тільки вийдемо на пікет, ми зайдемо до них на підприємство і займемо їх робочі місця. Людей і фахівців у нас достатньо”,- зазначили пікетувальники.

  Нагадаємо, у серпні, після зупинки прокачування нафти на завод, почався пікет працівниками Укртатнафти будівлі ПДМН.

  Укртатнафта вважає дії оператора вітчизняної нафтотранспортної системи (держкомпанію Укртранснафта) атакою на єдиний в Україні НПЗ, що працює.

  Теги : укртранснафта кременчук укртатнафта
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів