Працівники ТДВ "ЖЛ" засвідчили свою єдність у боротьбі з рейдерами

  21 Квiтня, 2016 14:32
  Колектив тримається разом, попри всі труднощі, пов’язані з рейдерським захопленням підприємства.

  Керівництво Житомирської кондитерської фабрики ТДВ "ЖЛ" привітало своїх співробітників з Великодніми святами, що наближаються, та подякувало за незламність та допомогу у боротьбі з рейдерами.  "Кожного тижня ми збираємося тут (біля стін захопленого підприємства – ред.) з нашим колективом на збори, де розказуємо, як у нас справи, які плани на майбутнє, і коли ми вже нарешті будемо на фабриці", – розповідає Тетяна Вдовиченко, заступник гендиректора з кадрових питань.

  За її словами, більшість співробітників пов’язали з ТДВ "ЖЛ" не лише свою трудову діяльність, а й усе життя. На кондитерській фабриці – одному з найбільших підприємств Житомира – мешканці міста отримували перший трудовий досвід та починали доросле життя, знайомилися з коханими та створювали сім’ї.

  Саме тому, переконана пані Тетяна, колектив ТДВ "ЖЛ" стоятиме пліч-о-пліч аж до перемоги. Менеджмент фабрики вирішив підбадьорити людей перед святами. Окрім солодких подарунків працівників порадувала звістка про рішення суду, згідно з яким було підтверджено, що майно підприємства належить ТДВ "ЖЛ".

  Нагадаємо, Житомирська кондитерська фабрика ТДВ "ЖЛ" потерпає від рейдерського захоплення, яке розпочалося ще минулого року. Співробітники фабрики виборюють своє право на працю, організовуючи акції протесту.

  Нещодавно було розпочато збір підписів під петицією президенту Порошенку з проханням втрутитися у ситуацію. Йдеться про захист більш ніж двохтисячного колективу від руйнівних наслідків рейдерського захоплення, очолюваного народним депутатом від "Народного фронту" Сергієм Пашинським.

  Теги : житомир акції протесту права людини петиція рейдерське захоплення «ЖЛ»
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося
  ТОП МАТЕРІАЛІВ


   Архів